Moretti grijač stopala LTK770ID EK000593030
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 58,63 €
Dostavljamo već od 06.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
LTK770 električni grijač nogu i stopala omogućuje jednostavno i postupno kontroliranje temperature, a zahvaljujući učinkovitom sustavu grijanja pruža ugodan osjećaj topline. Dolazi s funkcijom automatskog isključivanja nakon 90 minuta neprekinutog rada.
- Dimenzije: 30 x 30 x 24 cm
- Napajanje: 100 W
- Materijal: 100% poliester
- Automatsko gašenje nakon 90 minuta rada
- Održavanje - podstava grijača za stopala može se prati - prije skidanja podstave potrebno je ukloniti kabel koji se jednostavno uklanja i opet ponovno vraća na mjesto.
Mogućnost odabira 3 razine temperaturnog režima rada uz pomoć jednostavnog upravljača:
- Nivo 1. - 53° C (± 5 ° C)
- Nivo 2. - 59° C (± 5 ° C)
- Nivo 3. - 65° C (± 5 ° C)
1. Upravljač
2. Tipkalo za odabir režima temperaturnog rada (3 nivoa)
3. Zaslon
4. Priključak
5. Baza priključka

| Boja | Siva |
| Brand | Moretti |
| Snaga (kW) | 100 kW |
| Grijanje | Da |
| Broj razina intenziteta | 3 |
| Podešavanje temperature | Da |
| Zaslon | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Tip proizvoda | Grijač |
| Dužina (cm) | 30 cm |
| Maksimalna temperatura | 65 C |
| Minimalna temperatura | 53 C |
| Jamstvo | 2 god |
| Glavna boja | Siva |
| Glavni materijal | 100% polyester |
| Snaga | 100 W |
| Širina | 30 cm |
| Visina | 24 cm |